«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Tuğçe Kazaz İle Tuba Ünsal Birbirine Girdi

Tuğçe Kazaz İle Tuba Ünsal Birbirine Girdi

tuğçe kazaz tuba ünsal

Son dönemde siyasi gündeme yönelik yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Tuğçe Kazaz ile oyuncu ve sunucu Tuba Ünsal arasında yeni bir polemik gündeme geldi. İkili, Twitter hesapları üzerinden atışmaya başladı.

Siyasi gündem ile ilgili açıklamalarıyla belli kesimlerin tepkisini üzerine çeken Tuğçe Kazaz’a bir eleştiri de ünlü oyuncu Tuba Ünsal’dan geldi. Ünsal, önceki gün Twitter hesabına “Tuğçe Kazaz’a artık üzülmeye başladım. İnsan gençken hata yapabilir ama şu an saplandığı bataklıktan çıkması çok zor. Kendine ait bir varlığın yoksa, seni var edene sıkı sıkı sarılırsın. Nefes alır gibi onunla birlikte yaşarsın, kızımıza olan da bu. İnsanoğlu değişkendir, bugün inandığına yarın inanmayabilir ama her durduğun mertebenin fanatizmini yaşamak başka bir ruh halidir.” şeklinde yazdı.

Tuba Ünsal’ın bu Tweet’inin üzerine, özellikle de “bataklık” kelimesine sinirlenen Kazaz’ın yanıtı fazla gecikmedi. Eski manken Tuğçe Kazaz kendi Twitter hesabı üzerinden Ünsal’a, eşi Mirgün Cabas’ı da hedef alarak cevap verdi: “Ev partilerinin bataklığında kaybolan kız bana üzülmüş! Sen sempatizan eşini de yanına al, yetim kalmış şehitlerimizin çocuklarına üzül.”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *