«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Survivor All Star’ın Müthiş Finali

Survivor All Star’ın Müthiş Finali

survivor all star

Dün gece Tv8’de yayınlanan Survivor All Star’da müthiş bir final heyecanı yaşandı. Reytinglerde rekor kıran Survivor All Star’ın şampiyonu belli oldu. Survivor All Star 2015’te Merve Aydın ile finale kalan Turabi, son 10 yılın Survivor All Star şampiyonu olmayı başardı. Turabi, aynı zamanda 500 bin TL’lik büyük ödülünde sahibi oldu.

4 aydan uzun bir süredir süren ve son 10 yıla damgasını vuran yarışmacıların kıyasıya mücade ettiği Survivor All Star yarışması final bölümüyle sezonu kapadı.

Milyonları ekrana kilitleyerek, yayınlandığı günlerde reytinglerde birincisi sıraya yerleşen Survivor All Star, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden yapılan canlı yayın final programı ile sona erdi.

SMS oylamasında Merve Aydın’dan daha fazla oy alarak Survivor All Star’ın birincisi olan Turabi,  şampiyonluğu açıklandığı an mutluluğunu ailesi ve Survivor’dan yakın olduğu arkadaşları Hilmicem ve Bozok’a sarılarak paylaştı. Geçtiğimiz sezon katıldığı “Survivor Ünlüler Gönüllüler” yarışmasında da birinci olan Turabi bu yeni galibiyeti ile çifte zafer yaşamış oldu.

Survivor All Star İle İlgili Diğer Haberler İçin Tıklayın

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *