«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Sinan Akçıl’dan Hülya Avşar’a Dobra Açıklamalar!

Sinan Akçıl’dan Hülya Avşar’a Dobra Açıklamalar!

sinan akçıl hülya avşar

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu, yaptığı bestelerle müzik dünyasında adından fazlasıyla söz ettiren Sinan Akçıl.

Hülya Avşar’ın sorduğu sorulara tüm samimiyeti ile cevap veren Sinan Akçıl‘ın dobra açıklamalarda bulunduğu program bu akşam Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Ebru Şallı ile biten ilişkisi ve hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar da bulunan Sinan Akçıl bu akşam sevenlerini ekrana kilitleyecek.

ebru şallı sinan akçıl

Sinan Akçıl, hayatı ile ilgili Hülya Avşar’a oldukça samimi ve içten itiraflarda bulundu. Sinan Akçıl “bir ablamız ben sizin ablanızım diye bizi gelip buldu, 25 yıl babamla görüşmemiştik” dedi. Hülya Avşar’ın sen iki sene öncesine kadar annenle görüşmüyor muydun sorusunu; Sinan Akçıl “bir buçuk sene babama böyle bir ambargon oldu” şeklinde yanıtladı. Avşar’ın “ne hakkın var böyle bir şeye” demesi üzerine ise; “böyle bir şey işte erkek çocuk” dedi.

Sinan Akçıl bazı kız arkadaşlarından sadece piyano çalarken telefonlarının ekran ışığı yandığı için ayrıldığını açıkladı. Hülya Avşar’ın “şarkılar seni tedavi etti ozaman” sorusunu “tabi ki en büyük aşkım ve yaratılma sebebim müzik benim” diye yanıtladı.

Sinan Akçıl’ın özel hayatı ve yaşantısı ile ilgili yöneltilen sorulara içten ve samimi cevap verdiği programda hem eğlenceli hem de sürprizlerle dolu bir sohbet ekranlara yansıyacak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *