«
  1. Anasayfa
  2. Bülten
  3. Sevgililer Gününde Sevgililer “The Ashk” İle Aşka Geliyor

Sevgililer Gününde Sevgililer “The Ashk” İle Aşka Geliyor

sevgililer günü

Sevgililer Gününde sevgilisine nasıl bir hediye alacağı konusunda kararsız kalanlara, yaratıcı ve en güzel hediye alternatif seçeneklerini sunan The Ashk markası sevenlerin yüzünü güldürüyor.

Sevgililer Gününün En Güzel Hediyesi The Ashk Kolonya ve Mumlar

Türkiye’nin ilk ve tek lüks kolonya markası olan The Ashk’ın hem özel tasarım mumları hem de kolonyaları, Sevgililer Günü için en güzel hediye alternatifi seçenekleri arasında yerlerini alıyor.

The Ashk’ın fiziksel ve duygusal olarak dengeli olmayı sağlayabilen, bitkisel esanslar içeren lüks mum ve kolonyaları beynin belli bölgelerini harekete geçiriyor ve aynı zamanda yatıştırıcı etki sağlıyor.

The Ashk kolonya ve mumlar Akmerkez ve Zorlu Beymen mağazalarında, Harvey Nichols mağazaları Home bölümünde, Bebek Alexandre Home’da, Nişantaşı Brandroom, Mall of İstanbul Brandroom ve Bebek Naz19 Butik’te satılıyor. İnternet üzerinden ise www.theashk.com ve lidyana.com sitelerinde bulmak mümkün.

kolonya

Sevgililer Gününde farklı bir hediye ile sevgilisini mutlu etmek isteyenler için adres The Ashk…

The Ashk’ın özel tasarım mumları ve lüks kolonyalarının formülünde kullanıcıların fiziksel ve duygusal olarak dengeli olmalarını sağlayan bitkisel esans notaları mevcut. Bu sayede The Ashk mumlarını soluyan ya da kolonyasını kullanan kimseler ruhsal huzura ve farklı bir ferahlığa kavuşma dinginliğini hissediyor.

Hayal, Nevin, Hayat, Su, Nadir, Umut, Can ve Nil isimleri ile dikkat çeken, özel tasarım ambalaj ve şişeleriyle The Ashk kolonya ve mumlarının kutusu ve taşıma poşeti de oldukça şık… Yazıları ve logosu birçok medeniyetin kesiştiği İstanbul ile hat sanatını harmanlayan ünlü hat sanatçısı Osman Yılmazer tarafından hazırlanan The Ashk her şeyi ile Sevgililer Günü için özel bir hediyelik ürün.

mum

Ayrıca deri kaplı ambalaj ve şişeleri sayesinde dekoratif bir görünüme sahip olan The Ashk kolonya ve mumları dekorasyon malzemesi olarak da kullanılabiliyor.

The Ashk kolonyalarının piyasada yer alan diğer kolonyalardan en önemli farklarından biri ise esans oranının çok yüksek tutulmuş olması. Bu sayede The Ashk kolonyaları tende çok daha uzun süre kalıcı olabiliyor. The Ashk mumlarınınsa üretiminde kullanılan özel esanslar, yakılan mekandaki kokunun kalıcılık süresinin daha uzun olmasını sağlıyor.

Cam şişe içinde her çeşidi farklı renkte deriyle kaplanmış The Ashk kolonyanın büyük boyu 180 TL.’den satışa sunuluyor. Her çeşidi farklı renkte deri ile kaplı, kapakları altın ya da gümüş kaplama alternatiflerine sahip, The Ashk mumlarının ise küçük boyu 325 TL, büyük boyu da 390 TL.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *