«
  1. Anasayfa
  2. Moda
  3. Yağmurlu Havaların Başrol Oyuncusu Çizmeler

Yağmurlu Havaların Başrol Oyuncusu Çizmeler

uzun çizme

2015 kış ayakkabı modellerinin başrol oyuncularundan çizmeler, hem iş kadınlarını hem de gençleri fazlasıyla kurtaracak cinsten. Düz tabanlı çizmeler rahatlık sağlarken, topuklu modeller de stil sahibi kadınların şıklığına şıklık katıyor.

uzun çizme modelleri

 2015 çizme modelleri arasından uzun çizmeler ipi göğüslüyor. Şort veya mini etekle kombinleyeceğiniz uzun çizme modelleri ile hem tarz sahibi hem de çekici görünebilirsiniz. Ayrıca etkisini fazlasıyla hissettiğimiz bu kış günleri için tercih edilebilecek en doğru parçalardan olan uzun çizme modelleri, hem kışın olumsuz hava koşullarına karşı birer kahraman hem de görünümünüze şıklık katan birer yıldız olacaklar.

2015 ayakkabı modelleri

2015 kış ayakkabı modelleri tabi ki sadece uzun çizme modellerinden oluşmuyor. Yarım botlar, kısa çizmeler, binici çizmeleri ve platform topuk çizmeleri de raflarda görmek mümkün.

Moda Editörümüzün Önerisi: Bacaklarınız kısa ve kalın ise diz üstü çizmeler yerine bilek ile diz arasında kalacak çizmeleri tercih etmenizi öneriyoruz. Uzun ve ince bacak boyuna sahip bayanlarda ise, diz üstü çizme modelleri daha şık duracaktır.

çizme modelleri

 

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *