«
  1. Anasayfa
  2. İlişki
  3. Sevgi Her Şeyin İlacı!

Sevgi Her Şeyin İlacı!

ilişki

Ortada büyük bir yanlış, yalan ve farklı durumlar yoksa yani durum çokta ciddi değilse, bazen sadece bir gülüş, bir öpücük veya bir bakış ya da sıcacık bir sarılma bile sevdiğiniz adamla barışmak için yeterli olabilir.

Bazen istenmeden de olsa kırıcı bir söz söylenebilir. Günün yorgunluğu ve stresi ile bazen karşımızda en sevdiğimiz kişiyi bile nedensiz bir şekilde incitebiliriz. Az çok sevgilinizin veya kocanızın verebileceği olası tepkisini biliyorsunuz buna göre tahminde bulunarak ta barışmak ve gönlünü almak için bir yol izleyebilirsiniz.

Aşk çok zor yakalanabilen ve yakalandığı zamanda sahip çıkılması gereken bir olgudur. Dönem dönem yorucu, ilişkiyi yıpratıcı süreçler yaşanabilir. Bunlardan biri de evlilik hazırlığı sürecidir. İlişkinizin en büyük sınavı bu süreçte vereceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle evlilik sürecinde çiftler birbirlerini daha fazla kırabilir ve istemediği bir takım durumlar yaşayabilir. Bu süreçte sakin, sabırlı ve anlayışlı olmak ilişkiyi kurtaran en büyük iksirdir.

Yaşanılan yanlış anlaşmalar, farklı beklentiler zaman zaman sizi yorabilir ve çıkmaza sokabilir ancak yapmanız gereken en önemli şey, sevdiğiniz kişiye ve aşkınıza güvenmek, el ele vermek, her zamankinden daha fazla anlayışlı olmak ve en önemlisi sevginize inanmaktır. İstenmeden bu süreçte kalbini kırdığınız sevgilinizin gönlünü almak için bunaldığınız evlilik koşturmasına bir süreliğine ara vermeniz ve sevgilinizle ilişkinize tekrardan heyecan katabileceğiniz programlar yapmanız ve her şeyden biraz uzaklaşmanız en doğru yol olacaktır. Unutmayın sevgi her şeyin ilacıdır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *