«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Özgü Namal Hipnozla Evde Doğum Yaptı

Özgü Namal Hipnozla Evde Doğum Yaptı

özgü namal

Oyuncu Özgü Namal oğlunu evde hipnoz yöntemi ile dünyaya getirdi. Namal gibi hipnoz yöntem ile doğum yapan diğer bir isim ise Cambridge Düşesi Kate Middleton.

Özgü Namal oğluna Nefes ismini verdi

Özgü Namal hamile kaldıktan sonra Bebek’ten taşınarak Kilyos’a yerleşmişti. Geçtiğimiz Cuma günü başarılı oyuncu Kilyos’taki evinde Nefes ismini verdiği oğlunu dünyaya getirdi.

Gece geç saatte sancıları başlayan Özgü Namal, hastaneye yetişemeyeceğini anlayınca doktorunu aradı ve yardım istedi. Doktor Gülnihal Bülbül Namal’ın evine gitti ve bir ebe eşliğinde doğumu gerçekleştirdi.

özgü namalın oğlu
Özgü Namal’ın Oğlu Nefes’in İlk Fotoğrafı

Özgü Namal, 52 santim boyunda ve 3.5 kilo doğan bebeğine Nefes adını verdi. Namal’a doğum sırasında Yoga ve nefes terapisti sevgilisi Serdar Oral da nefes teknikleri ile yardımcı olmaya çalıştı. Yaklaşık 4 aydır psikolog Adil Maviş ile doğum nefesi ve hipnotik doğum üzerine çalışan Namal, Nefes’i de bu yöntem sayesinde sancısız bir şekilde dünyaya getirdi.

Hipnoz yöntemi ile doğum yapmanın en büyük avantajı, doğumun sancısız ve Ağrı kesicisiz normal şartlarda gerçekleşmesine olanak sunması. Doğum esnasında anne adayına hipnoz tekniği uygulanarak sancıların hissedilmesi engelleniyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *