«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Middleton Ailesi Minik Prensi Dedesine Göstermiyor mu?

Middleton Ailesi Minik Prensi Dedesine Göstermiyor mu?

kate middleton

Prens George’un dünyaya gelmesinin ardından İngiltere Veliaht Prensi Charles bunun “Bir insanın başına gelebilecek tarifsiz bir duygu ” olduğunu söylemişti. Ancak aradan iki sene geçtikten sonra ortaya atılan bir iddiaya göre Prens Charles torununu göremiyor.

İngiliz basınında çıkan bir takım iddialara göre Prens Charles’ın oğlu William’ın eşi Kate Middleton’ın ailesi Prens Charles’a biricik torunlarını göstermiyor.

prens charles

Prens Charles’ın yakın çevresine “Bana torunumu kesinlikle göstermiyorlar” dediği de İngiliz basınında yer alan bazı gazetelerde ortaya atılan iddialardan.

Yine ileri sürülen iddialara göre Kate Middleton’ın annesi baskın karakteriyle Prens William ve kızı Kate Middleton’ın üzerinde otorite kuruyor.

carole middleton

Değişik çevrelerde bu durum “sanki kraliçe kendisiymiş gibi davranıyor” şeklinde nitelendiriliyor. Carole Middleton’ın torunu George’un hem beslenme ve uyku saatlerini belirlediği hem de ne yiyeceğine karar verdiği konuşuluyor.

İngiliz Kraliyet ailesinin sözcüleri özel konularda yorum yapmayacaklarını, Prens Charles’ın torunuyla mükemmel bir ilişkisi olduğunu ve bundan da son derece zevk aldığını açıklamakla yetindiler.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *