«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Meryem Uzerli Annemin Yarısı Filmiyle Geliyor

Meryem Uzerli Annemin Yarısı Filmiyle Geliyor

meryem uzerli

BKM’nin yeni sinema filmi “Annemin Yarası”, ünlü isimleri kadrosunda bir araya getirdi.

Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini yaptığı film için Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin, Bora Akkaş  ve Okan Yalabık birlikte kamera karşısına geçti.

annemin yarısı kadro

18 yaşına geldiği zaman ailesini bulabilmek için büyüdüğü yetimhaneden ayrılan Salih’in öyküsünü anlatan filmin çekimleri Sırbistan’da tamamlandı. Ağustos ayının ortasında Sirbistan’da çekimleri tamamlanan Annemin Yarısı filminde Salih karakterine Bora Aktaş can veriyor. Filmin 2016’nın ilk aylarında seyircisiyle buluşması planlanıyor.

annemin yarısı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırmış olduğu Hürrem Sultan karakteri ile Türkiye’deki dizi severlerin gönlünde taht kurmayı başaran Meryem Uzerli, “Annemin Yarısı” sinema filmi ile hayranlarının karşısına çıkmak için sabırsızlanıyor. Annemin Yarısı filminde güzel oyuncuya Ozan Güven ve Belçim Bilgin gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Filmin oyuncuları arasında yer alan Belçim Bilgin, basın mensuplarına yaptığı konuşmasında Meryem Uzerli’nin muhteşem güzel bir enerjisi olduğunu ve bu enerjinin tüm ekibi pozitif yönde etkilediğini açıkladı. Bilgin, Meryem Uzerli’nin Türk halkı tarafından bu denli sevilmesinin en önemli sebebinin de, güzel oyuncunun enerjisi ile alakalı olduğunu sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *