«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Küçük Ağa Yeni Yayın Sezonuna Merhaba Dedi

Küçük Ağa Yeni Yayın Sezonuna Merhaba Dedi

1410366388

28 Ocak 2014’te Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Küçük Ağa; aile ve komedi dizisi olarak izleyicileriyle buluşuyor.

Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği Küçük Ağa dizisi 9 Eylül Salı akşamı yayınlanan 24. Bölümü ile yeni yayın sezonuna merhaba dedi.

Başrollerini Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya, Ruhsar Öcal ve Emir Berke Zincidi gibi ünlü isimlerin paylaştığı Küçük Ağa; Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Ahmet Yurdakul tarafından kaleme alınıyor.

Urfa’lı zengin bir ağanın oğlu Ali ve İstanbul’un varlıklı, görmüş geçirmiş ailesinin kızı Sinem 10 yıldır evlidir. 6 yaşında Mehmet Can adında bir de oğulları bulunan bu çift iyi gitmeyen evliliklerini bir andan bitirme kararı alır.

Ebeveynlerinin boşanma kararından fazlasıyla etkilenen Mehmet Can, anne ve babasının boşanmaması için türlü yaramazlıklar ve planlarla elinden geleni yapmaktadır. Ancak afacan Küçük Ağa’nın okulda, mahallede ve evde yaptığı onca yaramazlık maalesef işe yaramaz.

Etrafında meydana gelen olumsuzlukları çocuk aklıyla çözmeye çalışan Küçük Ağa’nın üzerine kurulu olan ve aile ile çevre yaşantısının ne kadar önemli olduğuna dikkat çekerek, izleyicileri bilinçlendirmeyi amaçlayan dizinin yönetmenliğini ise Erol Özlevi ile Aysun Akyüz üstleniyor.

Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Küçük Ağa, eğlenceli anlatım dili ve senaryosu ile bu sezonda yine izleyicilerini ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *