«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Kösem Sultan Rolünü Kim Kaptı?

Kösem Sultan Rolünü Kim Kaptı?

kösem sultan belli oldu

Eylül ayında ekranlara gelecek olan “Kösem Sultan” dizisinin başrol oyuncusunun kim olacağı sonunda belli oldu. Kösem Sultan rolü için Beren Saat ile anlaşıldı.

Safiye Sultan olarak Hülya Avşar’ın kamera karşısına geçeceği “Kösem Sultan” dizisinin başrol oyuncusunun kim olacağı da netlik kazandı. Oyuncu arayışı devam ederken adı Sibel Kekilli, Tuba Büyüküstün ve Bensu Soral ile birlikte sık sık gündeme gelen Beren Saat, sonunda rolün sahibi olmayı başardı.

kösem sultan

Başarılı oyuncu, geçtiğimiz gün dizinin yapımcısı Timur Savcı ile anlaşma imzaladı. “İntikam”ın final yapmasından sonra bir süreliğine dinlenmek için setlerden uzaklaşan Beren Saat, yakında “Kösem Sultan” olarak kamera karşısına geçecek.

Artık Kösem Sultan’ı Konuşacağız!

Kösem Sultan, hem güzelliği hem de zekası ile Osmanlı döneminin en güçlü kadını olarak tanınmaktadır. Bu açıdan bakıldığı zaman Hürrem Sultan’ı bile geride bırakan Kösem Sultan, Osmanlıgaziantep escortDönemi’nde iki evladını da padişah yapan bir isim olmanın dışında torununun da padişahlığını görebilen tarihteki tek sultan ünvanına sahip olan kişidir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *