«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Kızların Erkekleri Avrupa Tatiline İkna Edebilecekleri 7 Önemli Derbi

Kızların Erkekleri Avrupa Tatiline İkna Edebilecekleri 7 Önemli Derbi

avrupa
2015 Sona Ermeden Kızların Erkekleri Avrupa Tatiline İkna Edebilecekleri 5 Önemli Derbi
  1. Anna Frank’ın evi, Van Gough Müzesi, Dan Meydanı ve birbirinden değişik tadların bulunduğu Peynir Müzesi gibi yerleri bisikletle gezebileceğiniz harika bir deneyimi erkek arkadaşınızla yaşamak istemez misiniz? O zaman Amsterdam’a gideceğiniz tarih kesinlikle 4 Ekim olmalı. Amsterdam Arena’da Ajax – PSV Eindhoven derbisi tam o tarihte! Böylelikle hem erkek arkadaşınız veya sevgiliniz hem de siz keyif alabilirsiniz.
  2. Paris’e gitmeye ne dersiniz? Eyfel Kulesi, Disneyland, Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Dünya’nın en ünlü caddesi Champs-Élysées ve daha bir sürü turistik yerler. Erkek arkadaşınız da Paris Saint Germain – Marsilya maçını Stade De France’ta izleme imkanını yakalayacağı için hepiniz için çok mantıklı bir tatil olacaktır.
  3. Brezilya’daki ünlü İsa Heykeli’nin neredeyse aynısının Lizbon’da da bulunduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca şehri baştan sona tramvayla gezebilir ve eski İstanbul hatırasını da yaşayabilirsiniz. Hem de Ekim ayında Akdeniz iklimine sahip Lizbon’un muhteşem havasıyla birlikte. Erkek arkadaşınızı Lizbon seyahati için ikna edeceğiniz tarih ise 25 Ekim. Çünkü Lizbon derbisi tamda o tarihte.
  4. Ostwall Müzesi, Florianturm ve St. Reinold’s Kilisesi gibi tarihi yerlerin yanı sıra benzersiz doğa güzelliği muhteşem olan Ruhr Nehri, Dortmund’da görülmesi gereken yerlerin arasında yer alıyor. Eşinizi buraya getirebilmeniz için size önereceğimiz tarih ise 7 Kasım olacak. O tarihte oynanacak olan Ruhr derbisini sunarak şansınızı deneyebilirsiniz.
  5. Madrid Kraliyet Sarayı, Buen Retiro Parkı, Depod Tapınağı, Kraliçe Sofia Ulusal Sanat Merkezi Müzesi, Plaza Mayor ve Plaza de Cibeles. Erkek arkadaşınızı ise ikna edeceğiniz kısım Santiago Bernabeu Stadyumu’nda da ufak bir gezinti planı olacaktır. Stadyum demişken, Real Madrid-Barcelona maçını da yerinde izleme fikri kulağa nasıl geliyor? Dünya’nın en önemli derbisini erkek arkadaşınız kadar size de yerinde izlemek ap ayrı bir keyif verecektir. Üstelik yapacağınız turistik bir gezinin ardından…

Sizde yurtdışı seyahatlerinizi maç veya derbi tarihlerine göre ayarlayarak, erkek arkadaşınızı veya eşinizi yurtdışı tatili için çok daha kolay bir şekilde ikna edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *