«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. İşte Benim Stilim Yeni Formatıyla Sezona Merhaba Dedi

İşte Benim Stilim Yeni Formatıyla Sezona Merhaba Dedi

işte benim stilim 2016

Türkiye’nin en stil, en şık, en havalı yarışma programı olan İşte Benim Stilim 2016’nın ilk gününde yeni sezonuna ”Ünlüler” isimler ile giriş yaptı. Peki İşte Benim Stilim 2016’da hangi ünlüler yarışıyor?

Müthiş bir finalle İşte Benim Stilim All Star’a nokta koyan ekip, sezonunun anıları daha akıllarda tazeyken, çok renkli ve yepyeni bir program ile sezona merhaba dedi.

İşte Benim Stilim 2016’da yarışan ünlü isimler; Berna Öztürk, Aslızen, Esra Sönmezer, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Sevil Uyar, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Hatice, Simge Tertemiz ve Neslihan Önder yer alıyor.

Birbirinden güzel, stil sahibi, şık ve ünlü 16 kadın ile yeni sezona başlayan İşte Benim Stilim 2016’da bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak. 11 Hafta boyunca tv8 ekranlarında yayınlanacak olan yarışmanın sonunda içlerinden sadece biri tam 200 Bin Liralık ödülün de sahibi escort antalya olacak.

işte benim stilim 2016İşte Benim Stilim 2016’da Jüri Ekibinde de Değişiklikler Yapıldı

Daha önceki sezonlarda da jüri üyesi olarak görmeye alıştığımız İvana Sert ve Uğurkan Erez bu sezonda da yine jüri ekibinde yer alan isimlerden. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yerine ise Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı bu sezonda İşte Benim Stilim 2016’nın jüri ekibinde yer alıyor.

işte benim stilim 2016

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *