«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Hazır mısın?

Hazır mısın?

mutlu kız

Koca bir sene su gibi, nasıl geçtiğini anlamadan akıp gitmeye hazırlanırken etrafı yeni yıl heyecanı sardı bile. Hal böyle olunca herkes en iyi şekilde 2015’e veda etmeye hazırlanıyor. Eğlencesi bol, koca senenin bütün stresini atabilecek programlar yapmanızı öneririz. Tabi ki koca bir senenin tüm birikimini bir gecede atmanız zor olsa da siz, en azından yeni bir başlangıç için felekten bir gece çalın ve bir geceliğine hiç bir şeyi kafanıza takmadan gecenin keyfini çıkarmaya bakın. Her insanın kurtlarını dökme biçimi farklıdır. Kimi sevdiği müzikler eşliğinde dans ederek kimisi sevdiklerinle beraber daha sakin bir yılbaşı programı yapmak ister. Bu yüzden içinizden nasıl kutlamak geliyorsa öyle kutlayın, sadece arkadaşlarınız istiyor diye sevmeyeceğiniz programları yapmaktan kaçının. Unutmayın bu gece sizin felekten geceniz.  Bizden size yılbaşı gecesini keyifli kılacak birkaç öneri.

  • Yılbaşı akşamı için hediye alışverişi olacaktır fakat sizin de kendinize yılbaşı için küçük bir hediye almanızı öneririz. Alacağınız hediye sizi o geceyi hatırlatacak.
  • Yılbaşı gecesi için hiç giymediğiniz veya severek alıp giymeye vakit bulmadığınız bir kıyafetinizi seçebilirsiniz, eğer kıyafetiniz yoksa yine bu geceye özel kendinizi şımartıp yeni bir elbise alabilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetin içinde kendinizi rahat ve mutlu hissetmeniz gecenizi güzelleştirecektir.
  • Yılbaşı gecesi, insan çevresinde görmekten hoşlandığı kişilerin bulunmasını istiyor. Bu yüzden az veya kalabalık hiç fark etmez size o gece iyi gelecek arkadaşlarınızla yeni yıla girmeye özen gösterin.
  • Çakır keyif olmanın kimseye zararı yok ama içkinin dibine vurmanın da anlamı yok.  Yeni yıla, o gecenin nasıl geçtiğini hatırlamadan girmek istemezsiniz. İçkiyi fazla kaçırmamanız yararınıza olacaktır.
  • Son olarak ve en önemlisine geldik. Yılbaşı gecesi hiç bir şeyin sizi üzmesine ve gecenizi harcamasına izin vermeyin. O geceyi en pozitif halinizle geçirin ki sizi kıskananlar çatlasın.

2016 yılının tüm okuyucularımıza sağlık, mutluluk, huzur ve bol bereket getirmesi dileğiyle.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *