«
  1. Anasayfa
  2. Doğal Bakım Önerileri
  3. Erkekler Buna Bayılıyor

Erkekler Buna Bayılıyor

parfüm seçimi

Alımlı bir kadının tamamlayıcı faktörlerinden biri de şüphesiz parfümüdür. Size en çok yakışacak doğru parfümü seçmek önemlidir. Bazen yolda yürürken yanınızdan biri geçer ve o kişi o kadar güzel bir koku yaymıştır ki etrafına o çekici parfümün kimden geldiğini merak edersiniz. İşte sizde o çekici kokunun sahibi olup geçerken dikkat çekmek istiyorsanız kendinize uygun doğru parfümü bulun. Parfüm seçiminde birkaç detaya birlikte göz atalım.

parfüm

Parfüm seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar;

  • Parfüm seçimi yaparken 2-3 adet kokudan sonra bir ara vermek gerekir. Aksi halde kokular birbirine karışır ve doğru seçim yapmanıza engel olur.
  • Her cildin parfümü ayrıdır. Sırf arkadaşınızın parfümü güzel kokuyor diye gidip aynısını almak büyük hata olacaktır. Arkadaşınıza yakışan parfüm size yakışmayabilir.
  • Parfüm seçimi yapacağınız gün parfüm sıkmayın.
  • Parfüm seçimi yaparken aceleci davranmayın. Parfüm kokusunu anlamak için biraz beklemekte fayda var. Parfüm kokusu sıktıktan biraz sonra kendini gösterir.

Yaşam tarzınızı yansıtan kokuları seçmeye özen gösterin. Baharat ve oryantal içeren kokuları klasik giyinmeyi tercih eden bayanlar seçebilir.  Spor giyinen bir bayansanız taze ve hafif kokular tam size uygun olacaktır. Gece dışarı çıkan bayanlar ise yoğun kokuları tercih etmelidir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *