«
  1. Anasayfa
  2. Kişisel Gelişim
  3. Ekranı Ters Çevir ve Değişime Hazır Ol

Ekranı Ters Çevir ve Değişime Hazır Ol

ekranı ters çevir

Aşk kırıklıkları, pişmanlıklar, kör aşıklar, gereğinden fazla sorunlar, hayal kırıkları, gelecek kaygısı, günlük tartışmalar, heyecanlar, korkular, endişeler ve kafalarda dolaşan binlerce cevapsız sorular. Bu liste uzar da gider.

Hal bu kadar karmaşık olunca ister istemez gözün önündekini görmek, basit konulara bile kolay çözüm bulamamak veya çözümleri çok uzaklarda arayıp çıkmaza girmek kaçınılmaz oluyor. Cevap bekleyen sorular biraz daha orada dursalar bozulmazlar diyerek, biraz kafalar dağılsın ve her şeyden biraz uzaklaşabilmek için oyuna sarıldım. Oyuna konsantre olmuş ilerlerken hep aynı açıdan oynamaktan sıkılıp daha fazlasını bekleyerek ekranı ters çevirdim.

Ekranın ters dönmesiyle birlikte göremediğim bir sürü olasılığı görmeye başladım. Oyun daha hızlı ve keyifli bir hal aldı. Sende yaşamının aynı bu oyun gibi sıkışıp kaldığını, yapabilecek çok şeyin varken eksik kaldığını hissediyorsan ekranını ters çevir. Bırak yönün değişsin. Olasılıkların, çözüm alanların genişlesin. Sen yönünü değiştirtikçe bakış açın değişecek, hayata ve çözümlere çok daha farklı gözlerle bakıyor olacaksın. İmkansız gibi görünen sorunların sen farklı baktığın için gözüne küçük ve çözülebilir gelecek. Ekranı çevir ve sendeki değişime hazır ol.

mutlu olmak

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *