«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Bayramda İstanbul Keyfi

Bayramda İstanbul Keyfi

istanbul

Bayramın gelmesiyle birlikte valizler hazırlandı, önceden tatil programları yapıldı ve trafiğin rahatlamasıyla birlikte İstanbul resmen sakinliğini ilan etti. Bayramda valizini hazırlayıp tatile çıkmak için imkanı olmayanlar hiç üzülmeyin, her yer size kaldı. İstanbul yazın son günlerine hazırlanırken bayram tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmek için işte bir kaç mekan ve keyifli program önerileri.

  • İstanbul’un en eski semtleri arasında yer alan Balat’da Saltanat Kayığı’na hiç binmemişseniz kesinlikle bu farklı deneyimi yaşayıp Bulgar Kilisesini ve Zeyrek Bölgesini gezebilirsiniz.
  • Çocuklar gibi eğlenmek için bayram tatili tam zamanı. Eyüp’te bulunan Vialand gidilip görülmesi gereken yerler arasında. Oldukça fazla eğlence aktiviteleriyle bayram tatilinize renk katabilirsiniz.

VIALAND

  • İstanbul’un nimetleri adaları es geçmek olmaz. Adada bayram bir başka olur diyenlerdenseniz, sabah deniz kokusu eşliğinde bir kahvaltı yapıp bisiklet turuna çıkabilirsiniz.
  • Bayram gelince ey nerde o eski bayramlar diyerek bize eski bayram hatıralarını anlatan büyüklerimizle onları sevinderecek programlar yapabilir ve eskiyi yadedebilirsiniz. Onların aileleriyle yaşadığı semtleri birlikte gezebilir, bol hatıra dolu eski İstanbul’u ondan dinleyebilirsiniz.
  • Güzel bir bayram havasında Kanlıca’dan motora binip temiz deniz havası eşliğinde Emirgan’a geçebilirsiniz.
  • İşte size temiz bayram havasını değerlendirebileceğiniz bir seçenek daha, Polonezköy tarafında arkadaşları toplayıp mangal yapabilir ve seveceğiniz bir oyun seçip hep birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *