«
  1. Anasayfa
  2. Diyet Listesi
  3. 2 Günde 5 Kilo Vermek Kim İstemez ki?

2 Günde 5 Kilo Vermek Kim İstemez ki?

kilo vermek

Hem kalıcı hem de hızlı kilo verdiremeye yardımcı bir diyet ile kilo vermek herkesin hayalidir kuşkusuz. Şok diyetler genelde hızlı kilo vermeye yardımcı olur ancak kötü bir tarafı da verilen kiloların kısa süre içerisinde geri alınıyor olmasıdır.

Size sunacağımız 2 günde 5 kilo vermenizi sağlayan şok diyet; vücudunuzdaki sudan veya kas dokunuzdan değil direk depolanan yağdan kilo vermenizi sağlıyor.

Özenle seçilen besinler özellikle sindirim sisteminizi çok daha sıkı bir şekilde çalıştırıp yağ dokularının yakılmasını sağlamaktadır. Bu diyetimizin başlığında da yer alan 5 kilo ibaresi ortalama 30 kilo fazlası olan bir kişi için verilmiş bir orandır. Bu sebeple eğer fazlalık kilolarınız daha az ise buna bağlı olarak vereceğiniz kilolarda daha az olacaktır.

2 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Şok Diyetin 1. Günü

Sabah; Bir bardak sıcak suyun içine limon ve zencefil ekleyerek, metabolizma hızlandırılmış ve yağ yakışı üst safhaya çıkartılmış olacaktır.

Ara Öğün; Açlık hissinizi bastırmak için; 1 bardak ılık süt ve 1 adet muz.

Öğle; C vitamini ihtiyacınızı karşılamak için 200 gr ton balığı ve sınırsız yeşil salata tüketebilirsiniz. Buna ek olarak zinde kalmanız için yanında 1 bardak portakal suyu da içebilirsiniz.

Ara öğün; 1 bardak evde yapılmış ve çok az şeker ilave edilmiş limonata

Akşam; Izgarada pişirilmiş 1 adet alabalık ve yanında doyana kadar sınırsız marul salatası

Şok Diyetin 2. Günü:

Sabah; İlk gün olduğu gibi yine metabolizmayı hızlandırmak ve yağ yakımını üst safhaya çıkartabilmek için bir bardak sıcak suyun içine limon ve zencefil ekleyerek tüketmeniz gerekiyor. Ayrıca kahvaltıda 2 bardak limonlu ada çayını da tüketerek aynı yağ yakışını sağlayabilirsiniz.

Öğle; Büyük boy sezar salata ve yanında bolca limonlu su

Akşam; Bir porsiyon yağsız tavuk haşlama ve yanında 1 bardak yeşil çay.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *