«
  1. Anasayfa
  2. Bülten
  3. 14 Şubat Hediyeleri!

14 Şubat Hediyeleri!

bluediamond-renkli-tasli-kupeler-2000061531-1524310521-1 (1)

Hediye vermek ve almak neredeyse herkes için çok eğlencelidir. Özel günlerde hediye seçmek oldukça zor olabilir. Yaklaşan Sevgililer Günü için daha fazla düşünmenize gerek yok çünkü en kusursuz hediye seçenekleri Blue Diamond’da sizleri bekliyor! Bir mücevherden daha mutlu edecek bir hediye var mı? En önemli şey hediyenizin düşünceli olması gerektiğidir. Sevgilinizin seveceği ve mutlu olacağı bir şey olmalı. Bu uğurlu günde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bazı şeylere daha yakından bakın. Üstelik 2500 TL üzeri alışverişlerde pırlantalı kalp küpe hediye. Sevgilinize değerli bir hediye vermek onu önemsediğinizi göstermenin en iyi yoludur.

Pırlantalı mücevher hediyesinden daha değerli bir şey yok. Her özel olayı pırlantalarla bezeli bir baget kolye ile kutlayabilirsiniz. Pırlantanın en iyi sürprizleri genellikle küçük paketlerde gelir. Kalıcı bir izlenim bırakan böyle bir hediye, güzel bir kolye ucu. Blue Diamond, tüm özel günleriniz ve kutlamalarınız için ışıltılı bir hediye kolye koleksiyonunun tasarımcılığını yaptı. Kolye, bir hediye için klasik bir seçimdir. Doğum günü, nişan, düğün, yıldönümü ve Sevgililer Günü için ideal bir hediye.

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kolye, kelimenin tam anlamıyla kalplerine yakın kalacaktır. Mücevherler, tarih öncesi çağlardan beri insanlığı büyülemiştir. Pırlantalar da buna dahil. Bilinen en eski kolyeler, kabuk ve ahşaptan metal ve taşlara kadar her şeyden yapılmıştır. Bu tür kolyeler genellikle dal veya dokuma ipliği kullanılarak boynun etrafına takılırdı.

Erken kolye biçimleri sadece süsleme aracı değildi. Giyeni kötülükten korumak için muska formunu aldılar. M.Ö. 600’de Yunanlılar renkli taşlarla denemeler yaparken çağdaş tasarımlar yarattılar.

Blue Diamond koleksiyonlarındaki sevgililer gününe özel kolye, yüzük ve pırlanta küpe modelleri en uygun fiyatlarla alma fırsatını kaçırmayın.