Bu Tarz Benim Ekranlara Veda Etti

Bu Tarz Benim Ekranlara Veda Etti


Show TV’nin sevilen ve beğeniyle izlenen programlarından Bu Tarz Benim adlı yarışma programı, telif hakkı süreci sonucunda alınan karar ile ekranlara veda etmek zorunda kaldı.

Yarışmanın sunucusu Ebru Akel, jüri ve yarışmacılar final bölümünün ardından Kumkapı’da bulunan Deniz Kızı Restaurant’ta veda yemeğinde buluştu. Yemeğe, yarışmanın jüri üyeleri olan moda yazarı Sibel Arna, moda tasarımcısı Cemil İpekçi, stil danışmanı Umut Eker ve yarışmanın sunucusu Ebru Akel ile bayan ve erkek tüm yarışmacılar katıldı.

bu tarz benim veda etti

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri kadrosunda yer alan şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan ile sadece eleme akşamlarında juri koltuğunda oturan Bülent Ersoy veda yemeğine katılmadı. Birlikte yemek yiyen Bu Tarz Benim ekibi, gecenin ilerleyen saatlerinde müzik eşliğinde karşılıklı göbek atıp eğlendi.

bu tarz benim

Ünlü modacı Cemil İpekçi’nin sergilediği muhteşem göbek şov ise geceye renk kattı. Yarışmacılar ile birlikte eğlencenin tadını doyasıya çıkaran İpekçi, müzisyenlere de para takmayı ihmal etmedi.

+ There are no comments

Add yours