«
  1. Anasayfa
  2. Moda
  3. Erkeklerin Başını Döndüren 5 Parfüm

Erkeklerin Başını Döndüren 5 Parfüm

kadın parfümü

Bir bayan parfümünün seksi ve şehvetli bir kokuya sahip olması için neler mi gereklidir? Farklı hisleri uyumla bir araya sunması mı? Şişesinin bizi etkilemesi mi? Parfüm adının aklımızda kalıcı bir büyü ile yer etmiş olması mı?  Aslına bakarsınız bütün bu soruların cevaplarını karşılayabiliyor olması gerekir. Çiçeksi, aromalı, odunsu, baharatlı ve meyveli notaları bünyesinde barındıran bu parfümleri üstünüze sıktıkça sizinle bütünleşecek. Bu da erkeğinizin başını döndürmeniz için fazlasıyla yeterli olacak!

İşte sizin için araştırdığımız erkeklerin başını döndüren en seksi ve en şehvetli bayan parfüm önerileri;

Allure – Chanel

Aslında bu kadın parfümünün sadece adı bile her şeyi açıklamaya yetiyor. “Çekicilik, cazibe! “Tanımlaması zor, karşı konulması imkansız.” Hayali, taze bir buket çiçek olarak algılanıyor. Genellikle kullanılan baz, orta ve üst notalar yerine, tam altı tane nota bu parfümü tamamlıyor. Bu altı notanın dağılımı eşit düzeyde yayıldığından, herhangi bir tanesi bile baskın çıkmıyor.  1996 yılından bu yana meyvemsi, oryantal, taze, odunsu ve çiçeksi notaların bütünleşmesiyle bizleri büyüleyen, çok klas bir bayan parfümü.

Youth Dew – Estee Lauder

Gözünüzde bir kadın vücudu hayal edin… Kum saati benzerliğinde, narin bir kurdele ile sarılmış incecik seksi bir bel. Youth Dew, renginin yoğunluğundan da anlayabileceğiniz gibi baskın, zengin egzotizme sahip ve akılda kalan bir parfüm. Bu parfümün dünyanın en şehvetli parfümlerinden biri olduğunu söylüyorlar. 50 senedir de bu güçlü şöhretini yitirmeden arttırmayı başarıyor. Adeta sanat eserini çağrıştıran, zengin odunsu notalarla, sıcak baharatlı çiçeklerin kimyasından oluşan, karşı koyulmaz bir kadın parfümü arayanlara işte önerimiz…

Aromatic Elixir – Clinique

Dünyaca ünlü, kokusuz, alerji yapmayan dermatolojik cilt bakım ürünleriyle kendini ispatlamış olan Clinique’in bu anlamdaki şöhretine, yoğun ve karakterli Aromatic Elixir ile şöhret katan bir parfümden bahsediyoruz. Bir parfümün bedeninize yaşatabileceği tüm cazibeyi  “Elixir” (iksir) tadında size hissettireceğinden emin olabilirsiniz. Tam anlamıyla oryantal notaya sahip olan bu mucizevi parfüm, kokunuzu alanlarda merak uyandıracak, kullandıkça sizinle harmanlaşacak, bağımlılık yaratacak bir parfüm.

Amor Amor – Cacharel

“Aşk, aşk! “ diye bağırıyor adeta. Cacharel, bu ateşli olguyu aşkın rengi kıpkırmızı çarpıcı şişesinde sunuyor. Kadın ve erkeğin arasındaki o güçlü arzuyu, bu parfüm ile alevlendirin. Amor amor silahınızın tetiğiniz çekerek, tutku ve şehveti istediğiniz gibi yaşamak size kalıyor. Parfümü burnunuza götürdüğünüz andan itibaren yasemin bitkisinin Frenk üzümü ile vanilya arasındaki flörtün hala yaşadığını hayal edeceksiniz. Karşı koyulmaz bir çekim enerjisini yaymaya hazır olun.

L’Instant de Guerlain – Guerlain

Bu parfümü tasarlarken ana temayı “anı yaşamak” olarak ele almışlar. Guerlain’in romantizm dolu bu parfümü sizi şimdiye odaklanmanızı şart koyuyor. Kokusu oldukça kalıcı ve etkileyici olmasına rağmen ağır ve sıkıcı olmamayı çok güzel başarıyor. Yoğunluğunu portakal çiçeği esansından alan, çeşitli baharatlar ve vanilya ile harmanlanan gizem dolu bir parfüm. Partnerinizi saf, romantik ve kendinden emin kokunuza teslim edin.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *