«
  1. Anasayfa
  2. İlişki
  3. Erkekler Bunları İstemiyor

Erkekler Bunları İstemiyor

erkekler

Şık görünmek uğruna harcanan zaman ve emeğiniz yapacağınız yanlış tercihler sebebiyle boşa gidebilir. Her kadın kıyafet bulmak adına harcadığı zaman ve emeğin sevgilisi tarafından onaylanmasını bekler ve güzel sözler duymak ister. Mesela ‘ne hoş görünüyorsun’ iltifatı gibi. Denenmiş bir sürü giysi, dağılan saçlar boşa gitmemeli.

Bol kesim şalvar ve pantalonlar

Yapılan hataların başında rahatlık uğruna seçilen ve erkekler tarafından hiç sevilmeyen bol kesimli şalvar ve pantalonlar geliyor. Erkeklere göre bu tip bol pantalonlar vücut hatlarını kötü gösteriyor ve tercih edilmemeli.

şalvarlar

Bahçıvan kot tulumlar

Erkeklerin diğer ısınamadığı başka bir yanlış kıyafet ise bizi bahçıvan gibi gösterdiğini düşündükleri kot tulumlardır. Rahat olduğu kadar salaş bir hava yaratan bu tek parça tanınmış bazı kişilerin çok sık tercih ettiği bir antalya olgun escort , mature bayan kıyafettir.

kot tulum

Kapri taytlar

Erkeklerin kadınlarda görmek istemediği kapri taytları da unutmamak gerekir. Bu tip taytlar bacak boyunu kestiği için hiç seksi göstermediğini söylüyorlar.

taytlar

Takoz ayakkabılar

Topuklu ayakkabıları beğenmeyen erkek nerdeyse yoktur fakat takoz gibi görünen gereğinden fazla platformu olan ayakkabıları erkekler kaba buluyorlar.

dolgu topuk

Dizde biten elbiseler

Bacak boyu çok uzun olmayanların dizde biten etek giymelerine anlam veremiyorlar. Dizde biten eteklerin altına giyilen bootieler erkeklerin tam anlamıyla kabusu olmuş durumda.

elbise

Büyük şapka ve gözlükler

Kadınların yüzlerini kapatacak kadar büyük olan şapka ve gözlüklerden hiç hoşlanmıyorlar. Modayı yakından takip edip kendimize en yakışanı seçmemiz onlar için önemli. Salaş bir görünüm yerine bekledikleri kadınsı ve şık görünmemiz.

sapka gözlük