«
  1. Anasayfa
  2. Moda
  3. Stil Sahibi Instagram Ünlüleri

Stil Sahibi Instagram Ünlüleri

instagram ünlüleri

Modayı yakından takip eden, giydikleri her kıyafetle stillerini göz önüne sunan hem kendilerinden hem de gardıroplarından fazlasıyla söz ettiren instagram ünlülerinin modaya yön verdiklerini biliyor muydunuz? Paylaştıkları fotoğraflarla yüz binlere hatta milyonlara ulaşıyorlar. Hadi onları yakından tanıyalım.

Man Repeller

Kendine özgü stiliyle fark yaratan Man Repeller güzelliği kadar farklı stiliyle de herkesi büyülüyor. En son çıkan marka tasarımlarını, moda haftalarını ve moda etkinliklerini kaçırmak istemiyorsanız takip etmenizi öneririz.

man repeller

Julie Sarinana

Modayı yakından takip eden ve paylaşan Julie stil ikonu olmak dışında tam anlamıyla bir gezgin. En sevilen özelliği bulunduğu egzotik ve değişik ortamlarda giydiği kıyafetlerin uyum içinde olması. Takip ettiğiniz taktirde dünyanın farklı yerlerini onunla gezebilir ve farklı stili sayesinde kendinize önemli tüyolar bulabilirsiniz.

Chiara Ferragni

Keşfedilmesi gereken Chiara model vemoda blogger’ı ve sosyal medyada oldukça ünlü. İki milyonu aşan takipçi sayısına sahip. Aynı zamanda ‘The Blonde Salad’ adını taşıyan bir markası var.

chiara ferragni

Zanita

Sokak stiline meraklı olanların yakından ilgilenmesi gereken Zanita aynı zamanda Avusturalyalı bir moda ikonu.  Hazırladığı kombinleri günlük hayatınızda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tarzı tamamen sade olan Zanita olukça da cool. Moda gururu olan Zanita Instagam’ın önemli isimlerinden.

Nicole Warne

Giydiklerini kendine yakıştırmayı çok iyi bilen Nicole Warne yeniye açık stili ve çekik olan gözleriyle ilgi odağı olmayı çoktan başarmış görünüyor. Modayı ve özel parçaları herkesten biraz daha öncen takip etmek isterseniz Warne’yi kaçırmayın deriz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *