«
  1. Anasayfa
  2. Moda
  3. Yılbaşı İçin Pratik Saç Modelleri

Yılbaşı İçin Pratik Saç Modelleri

saç modelleri

Bütün bir sene içerisinde yılbaşı gecesi, farklı ve şık bir saç modeli denemek için en doğru zamanlardan biridir. Üstelik “abartılı mı olur” korkusunu yaşamadan hem ilginç saç modellerini, hem de her türlü ışıltılı saç aksesuarlarını yeni yıl gecesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yılbaşına özel saç aksesuarı seçerken; fiyonk, melek, kardan adam, geyik, kar tanesi ve Noel Baba gibi figürleri de kullanabilirsiniz. Basit bir topuz veya atkuyruğunu bu figürlerden biri ile süslemeniz yılbaşı gecesine özel bir saç modeli yapmanızı da kolaylaştıracaktır. Üstelik kuaföre gidecek zamanınız yoksa bu tip aksesuarlar ile zorlanmadan, dikkat çekici ve pratik bir yılbaşı saçı yapabilirsiniz.

saç modeli

Saçınıza kolay bir şekilde yılbaşı ruhu katmanın bir diğer yolu da; simli, parlak taşlı veya parlak boncuklarla süslü bir taç aksesuarı veya saç tokası kullanmaktır. Özellikle atkuyruğu veya örgü benzeri saç modellerini tercih eden kısa saçlar için bu tarz aksesuarlar saçı hareketlendirmede en büyük yardımcılardandır.

Son olarak yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez rengi olan kırmızıyı; ruj, far veya oje detayında kullanarak hem yılbaşı ruhunu yakalayabilir hem de farklı saç modelinizi yalnız bırakmayıp bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *