«
  1. Anasayfa
  2. Galeri
  3. Ünlülerin En Başarılı Sokak Stilleri

Ünlülerin En Başarılı Sokak Stilleri

ünlülerin sokak stilleri

Listemizin başında dünyaca ünlü top model Adriana Lima yer almakta. Düzgün fiziği ve sempatik tavrıyla adeta rahat ve spor da defile çekiciliğini yakalayabileceğini gözler önüne seriyor.

adriana lima

Üç çocuk annesi oyuncu Reese Witherspoon Gucci çantası, zımba detaylı Valentino babetleri, lacivert jean’i ve Thierry Lasry gözlüğü ile oldukça sade ama tarz görünüyor.

Reese Witherspoon

Gelelim moda denince akla ilk gelen, kendisini gerçek anlamda ispatlamış bir yıldız ; Victoria Beckham. Vücudunu çok iyi tanıyan ve stilini tamamen oturtmuş, bu işin ustası olan güzel anne her zaman şık, her zaman çok cekici. New York’ta objektiflere takılan Victoria Beckham, kendi tasarımı siyah ceketi ve turuncu pantolonu ile yine çok şık ve  zarif bir görüntü yakalamayı başarmış.

victoria beckham

Blake Lively, çiçek desenli ‘Looker’  Skinny Jeans, siyah bluzu ve doğal halinde bıraktığı saçları  ile çok güzel olmuş.

blake lively

Bir diğer Victoria’s Secret meleğimiz olan  Alessandra Ambrossio da rahat tarzı ve kendinden emin duruşu ile vücudunun tüm cazibesini gözler önüne sermeyi başarmış.

alessandra ambrosio

Emma Watson abartısız, sade tarzıyla sizce de göz alıcı gözükmüyor mu? Neredeyse yok denilecek miktardaki makyajı ve beyaz teniyle hem asil hem de kusursuz gözüküyor.

Emma Watson

Charlize Theron’nın kombini her ne kadar iddialı parçalardan oluşmasa da oldukça başarılı gözüküyor. Bilindik parçaları kendi zevkine göre harmanlamasını gayet iyi bilen Theron, siyah kabanın skinny jean ile buluştuğu şık bir sokak stili oluşturmuş.

Charlize Theron

Rosie Huntington-Whiteley jean üzeri gömlek kombiniyle yine havasından bir şey kaybetmemiş.
Makyajsız olmasına rağmen gayet hoş görünüyor.

Rosie Huntington

Nina Agdal fazlasıyla sevimli ve hoş görünüyor. Kombinini de tam yaşına uygun yorumlamış. Kombinin tek göz yoran parçası ise ayakkabıları. Topuklu bir tercih yapacağına converse veya platformlu bir superga ile kombinini tamamlayabilirdi.

Nina Agdal
Ünlülerin sokak stillerinde seçtiğimiz son yıldız Rihanna. Aslına bakarsanız kendisini bu kadar uyumlu cici görmeye pek alışkın değiliz. Bu tarzı kendisine çok yakıştırdığımı söylemeden geçemeyeceğim. Kullandığı yüzük aksesuarlarıyla da tarzına imzasını dokundurmuş. Çanta tercihini küçük beyaz bir el çantasından yana kullansa çok daha hoş bir görünüm yakalayabilirdi.

Rihanna

Hazırlayan: Sandy Siyon

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *