«
  1. Anasayfa
  2. Cilt Bakımı
  3. Yeni Güzellik Trendi Kömür Maskeleri

Yeni Güzellik Trendi Kömür Maskeleri

kömür maskesi

Güzellik söz konusu olduğu zaman biz hanımlar için akan sular duruyor! Duyduğumuz, gördüğümüz her türlü güzellik önerisini de doğal olarak uygulamak ve denemek istiyoruz. Durum böyle olunca da Onlinekadindergisi.com olarak biz de hiçbir güzellik önerisi veya trendinden ayrı kalmadan mümkün oldukça sizler ile paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Bu sefer sizler ile paylaşacağımız bakım önerisi “Mucizevi Kömür”! Evet yanlış duymadınız, kömür maskeleri ile güzellik kapısı aralanıyor… Kömür de mi güzelleştiriyormuş diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. O halde sizi daha fazla meraklandırmadan hemen konuya girelim.Son zamanlarda çok fazla kömür şampuanı, kömür maskesi, kömür diş macunu gibi değişik terimler duymaya başladık. Peki ama nedir bu kömür çılgınlığı? 2017 yılının sonlarında popüler olan ve 2018 de de sıkça adını duyacağımız kömür ürünleri, aslında sanılanın aksine tam olarak kömürden yapılmıyor. Kömüre benzeyen maddeyi elde etmek için karbonlaştırılmış Hindistan cevizi kabukları ve zeytin çekirdekleri gibi çok faydalı maddeler kullanılıyor.

Yeni bakım trendleri arasında yer alan bu popüler kömür maskelerinin faydaları gerçekten de anlatıldığı kadar fazla. Örneğin ciltte kullanıldığı zaman gözenekleri temizliyor ve yumuşak bir bakım sağlıyor. Aynı zamanda Saçta kullanıldığında hacim katıyor, temizleme etkisi gösteriyor ve parlaklık sağlıyor. Dişlerimizde kullanıldığında da dişlerde gözle görülür bir beyazlık sağlıyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *