«
  1. Anasayfa
  2. Cinsel Yaşam
  3. Yatakta 5 Farklı Erkek Var

Yatakta 5 Farklı Erkek Var

ilişki

Elinde kullanım kılavuzu olmadan hareket edemeyen erkekler de var fazlasıyla tecrübeli olanları da! İşte yarı ciddi yarı şaka, çarşaf arası farklı erkek portreleri…

1) Bay Narsist;

Bu tarz erkekler kendilerini çok beğendiği için yatak odalarında her yerin ayna olmasını ve her kafasını çevirdiği zaman o mükemmel bedenini daha fazla görebilmeyi isterler. Fazlasıyla gurur duyduğu karın kaslarını her fırsatta gözünüze sokmayı çok iyi bilen narsist erkek tiplerini sık sık sizin yerinize, kendisini aynada seyrederken yakalayabilirsiniz.

narsist erkek

2) Bay Tembel;

Sevişirken bir kütük gibi yatar ve sırtındaki tişörtten, ayağında kalmış iğrenç çoraplarını çıkarmaya kadar her şeyi sizin yapmanızı ister. Sevişirken tercih ettiği tek pozisyon ise, çok yorulmayacağı sizin üstte olduğunuz pozisyondur.

3) Bay Hızlı;

‘Işıktan daha hızlı olmak’ onun sloganıdır. Bay hızlı tam bir sürat adamıdır. Tüm performansı, döer dakika ardından gelen otuzbes saniyeden ibarettir. Bunun sizin için yeterli olmaması, ona şaşırtıcı gelecektir. En can alıcı ve dayanılmaz soru ise horlama faslına geçmeden birkaç saniye önce yönelteceği “Çok fazla iyiydim, değil mi?” sorusu olacaktır.

sevişmek

4) Neandertal;

Sanki binlerce yıl öncesinden ışınlanmış, kaba bir hayvan gibidir.  Sizi “Kadınların böyle sevdiğine” kısa sürede inandıracağından emin olabilirsiniz. Bu sebeple de o eşsiz kıyafetleriniz ve iç çamaşırlarınız yırtılırken bundan zevk almanız gerektiği konusunda ikna olmaktan başka bir şansınız kalmaz.

5) Bay yaratıcı;

Banyoyu bir dalış alanına çevirebilir veya sizi kilometrelerce kağıda sarabilir. Kendisi adeta bir Sex Shop’tur. Her türlü yeniliği ve fikri denemekten keyif alan Bay yaratıcı ile bir anda kendinizi küçücük bir alanda iki büklüm bir halde sevişmeye çalışırken bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *