«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Survivor All Star’da Heyecan Dorukta

Survivor All Star’da Heyecan Dorukta

survivor all star

Survivor All Star’da ilk finalist belli oldu!

Survivor’ın dün akşam ekranlara gelen bölümünde son dokunulmazlık oyunu oynandı. Dominik’te oynanan dokunulmazlık oyununun sonucunda Kıbrıs’taki büyük final öncesinde ilk finalistte belli olmuş oldu.

Hasan’ın elenmesinden sonra dört kişi kalan Survivor yarışmacıları dün akşam dokunulmazlığı alabilmek ve ilk finalist olabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler.

Üç ayrı parkurda birden yarışan yarışmacılar zaman zaman oldukça zor anlar yaşadı. Gözleri bağlı şekilde bayrakları yerine ulaştırmaya çalışan Hilmicem ve Turabi hızlarını alamayıp kendilerini parkurdaki tahraya vurdu. İkili kısa süreli bir sakatlığın ardından mücadeleye kaldıkları yerden devam etti.

Kıbrıs’taki final öncesinde SMS’e çıkmadan final koltuğuna oturmak isteyen Begüm yarışmayı kaybedince gözyaşlarına boğuldu.

survivor begüm

Begüm’ün hemen ardından Merve Aydın’da son sayısındayken Hilmicem’e yenilince kısa süreli bir sinir krizi geçirdi.

survivor merve

Son oyunda Turabi ve Hilmicem karşı karşıya geldi ve zorlu etabı kazanan isim Turabi oldu. Turabi dokunulmazlık oyununu kazanarak aynı zamanda Kıbrıs’ta final koltuğuna oturmaya hak kazanan ilk isim olmayı da başardı.

Bu akşam ekrana gelecek bölümde Merve Aydın, Begüm ve Hilmicem arasında SMS yapılacak. SMS’in birincisi finalde Turabi’nin rakibi olacak.

Survivor All Star İle İlgili Diğer Haberler İçin Tıklayın

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *