«
  1. Anasayfa
  2. Cinsel Yaşam
  3. Seksin En Tehlikeli 3 Hali

Seksin En Tehlikeli 3 Hali

seks

Maalesef tutkuların peşinden çıkılan her yolun mutlu sonla bitme garantisi yok. Seksin de en büyük tutkulardan biri olduğunu düşünürsek aynı durum seks için de geçerlidir. Bazen seks hiç istenmeyecek sonuçlara yol açabilir ve başınızı büyük belaya sokup canınızdan bile edebilir.

Orgazm olmak… Neredeyse hepimizin en ateşli isteğidir.

Ve sırf bu arzu için insanlar pek çok sınırı zorlayabiliyorlar. Resmen “orgazma giden her yol mübahtır” mantalitesi benimsenmiş durumda. Bu ateşli yolda kimisi hiçbir olumsuz sonuç ile karşılaşmazken, kimisi de maalesef o kadar şanslı olamayabiliyor. Anlık bir keyif uğruna birçok kişinin bedeninde ciddi hasarlar yadigar kalmaktadır. Daha tehlikeli sonuçlarla da karşılaşılmıyor değil. Ne yazık ki sonu ölümle gerçekleşen çok üzücü vakalar da meydana gelmekte. Haberimizi her yetişkinin okumasını şiddetle önermekteyiz. İşte size kaçınmanız gereken en tehlikeli seks problemleri.

  1. Öldürücü Oral

Yapılan araştırmalara göre kadınların %65’inin orgazm olmaları için genital ilişkiye girmeleri yeterli kalmıyor, doğrudan klitoral uyarılmaya ihtiyaç duyuyor. Oral seks genellikle yatakta tercih edilen ve fazlasıyla etkili bir görev gibi görülebiliyor. Fakat öyle hemen havaya girmeyin çünkü bu işlem sizi ölümcül sonuçlarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Fazla hava üflenmesi sonucunda tatsız sonuçlar kaçınılmaz oluyor. Çünkü üflenen hava vajina içinde sıkışıp kaldığından vajinada hava kabarcıkları oluşturur ve bu kabarcıklar kana karışabilir. “Hava embolizmleri” dediğimiz bu durum kan damarlarında tıkanmalara neden olduğundan ölümcül sonuç bir sonuç doğurabiliyor. Özellikle kalbe ve beyine giden damarlarda bir tıkanma oluştuğu takdirde maalesef bir anlık haz hayatınıza mal olabiliyor.

Bu durumun yani hava embolizminin çok sık görülen bir vaka olmadığını da belirtelim. Daha çok hamilelik veya travma sonucu kalça kemikleri genişlemiş kadınlarda olma riski görülmesine rağmen hamile olmayan az sayıda bayanın da hava embolizmi sonucu hayatını kaybettiği tarihlere geçmiştir.

  1. Kırık penis vakası

Kırık penis kulağa enteresan geliyor. Peniste kemik olmadığından kırık penis tabiri biraz düşündürüyor. Fakat her ne kadar kırık penis tabiri kulağa komik gelse de acısı hiç komik değil ve hafife alınmayacak kadar da gerçek bir olaydır. Kırık penis durumu, erekte olmuş bir penisin travmayla karşılaşması sonucu meydana gelmektedir. Penis erekte olduğu süre boyunca kanla doluyor. Zorla veya bir anda ters bir hareket sonucu bükülme yaşandığı takdirde, bu travma penisin içinde yer alan ve ereksiyonu sağlayan iki silindirden birinin zarar görmesine yol açıabilir. Bu tarz yaralanmalar bir patlama sesini, şişmeyi ve renk değişimini beraberinde getirir. Kırık penis durumunun bazı durumlarında buz dolu poşetlerle yapılan müdehale ve ateş düşürücü ilaçlar tedavi için yeterli olabiliyor. Fakat çok daha ciddi durumlarda ameliyat kaçınılmaz oluyor.

  1. Lütfen içeride eşya bırakmayalım!

Malum unutkanlık günümüzde herkesin yaşadığı en belirgin rahatsızlıklardandır. Fakat vajinada gerçekleşen unutkanlıklar bambaşka bir mevzu. Tabi biz yumuşatmak adına unutkanlık olarak adlandırdık ki bazen gerçekten unutkanlık nedeniyle yaşanan durumlar olduğunu söylersek şaşırmayın. Bazen seks öncesinde prezervatifle vajinaya giriş yapan penis maalesef yalnız çıkış yapabiliyor. Prezervatifin vajinada kalma durumu en sık rastlanan eşyalardan biridir. Fakat başka eşyalara da vajinada rastlamak ne yazıkkı mümkün. Örneğin İskoçya’da 38 yaşındaki bir bayan Aberdeen Royal Kliniği’ne aşırı kilo kaybı, halsizlik, titreme ve idrar kaçırma şikayetleriyle gitmiş. Yapılan muayenler sonucunda vajinasındaki bir objenin idrar kesesini zorladığı tespit ediliyor. Operasyonla çıkartılan objenin 10 cm büyüklüğündeki bir seks oyuncağı olduğu anlaşılıyor. Üstelik 10 cm’lik seks oyuncağının bayanın vajinasında 10 yıldır olduğu öğreniliyor. 10 yıl önce partneriyle kullandığı bu oyuncağı görünce en az bizler kadar kendisi de şaşkınlık geçiriyor. Ve maalesef bu yaşanılan örneklerden sadece bir tanesi. Daha birçok bu örneğe benzer trajikomik olaylar mevcut.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *