«
  1. Anasayfa
  2. Moda
  3. Rihanna’ nın En Kışkırtıcı Kıyafetleri

Rihanna’ nın En Kışkırtıcı Kıyafetleri

Rihanna

20 Şubat 1988 doğumlu Barbados’lu ünlü şarkıcı Rihanna, 26 senelik yaşamına şimdiden çok sayıda ödül sığdırarak, dünya müzik fenomenleri arasına girmeyi başaran bir isim. Yaptığı kıyafet seçimleriyle her zaman iddalı, seksi, göz kamaştırıcı ve cesur olmayı başaran ünlü yıldızın, bu güne kadar giydiği ve hafızalara kazınan seçimlerini sizler için araştırdık.

Rihanna New York’ta düzenlenen MET Galası’nın after party’sinde bombayı patlattı!

Birçok ünlü ismin de katıldığı bu eğlence dolu partiye sırtının tamamını poposuna kadar açıkta bırakan altın rengi kıyafetiyle katılan çılgın şarkıcı her zamanki gibi bütün bakışları üzerinde toplamayı başardı.

rihanna

Seksi Rihanna CFDA ödül törenine damgasını vurdu!

New York’ta gerçekleşen CFDA ödül törenine katılan seksi şarkıcı Rihanna giydiği kıyafetle yine olay konusu oldu. Tüm vücudunu gözler önüne sermekten çekinmeyen cüretkar yıldız, görenlerin yüreklerini hoplattı.

seksi rihanna

Grammy Ödüllerinde giyindiği iddialı elbisesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı!

2012′ de katıldığı Grammy Ödülleri gecesinde, seçimini oldukça cesur ve iddialı bir elbiseden yana kullanan güzel şarkıcı Rihanna, sarıya boyattığı saçlarıyla da tüm dikkatleri yine üzerine çekti. Oldukça derin sırt ve göğüs dekolteli bu göz kamaştırıcı siyah elbisesinin içinde sizce de Rihanna yeterince baştan çıkarıcı gözükmüyor mu? sarışın rihanna

Katıldığı AIDS Araştırmaları Vakfı töreninde her daim seksiyim mesajını veriyordu!

Amerikan AIDS Araştırmaları Vakfı tarafından düzenlenen tören için tercih ettiği iddalı göğüs dekolteli, beyaz kıyafetiyle Rihanna, adeta her daim seksiyim mesajı veriyor gibiydi. Kusursuz vücudunu saran seksi elbisesini, kıpkırmızı ruju ve takılarıyla tamamlayan ünlü şarkıcı tüm güzelliğini gözler önüne serdi.

rihanna seksi

rihanna

2011 Grammy Ödüllerinde kendine has cesur tarzını hafızalara kazıdı!

2011 Grammy Ödüllerinde ise kırmızı halıda bambaşka bir tarzla karşımıza çıkan Rihanna, yaptığı bu elbise seçimi ile diğerlerinden daha farklı görünüyordu. Bu transparan detaylı, iddalı ve romantik elbise ile hem özgüvenini hem de kendine has cesur tarzını hafızalarımıza kazımayı başardı.

rihanna

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *