«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Kiraz Mevsimi’nde Davetsiz Misafir

Kiraz Mevsimi’nde Davetsiz Misafir

kiraz mevsimi

Dün akşam 38. bölümü ile yayınlanan Kiraz Mevsimi izleyenleri ekrana kilitledi. Mehmet ve Ayaz’ın yangının tam ortasında kalması yürekleri ağza getirirken, Ayaz ve Öykü’nün davetsiz misafiri izleyenleri güldürdü.

Kiraz Mevsimi 38. bölümü ve merak ettiğiniz tüm detaylar..

“Bana eskisi gibi bakana dek, seni öpmeyeceğim”

Atölyede çıkan yangın Mehmet ve Ayaz için hem yeni bir dönemin, hem de Öykü ve Ayaz’ın hayatına müdahil olacak davetsiz misafirlerin habercisidir. Bir yandan izlendiklerinden haberleri olmadan evde sürdürdükleri evcilik oyunu, diğer yandan Ayaz’ın Halası Necmiye’nin negatif ve kötü senaryolarıyla herkesin psikolojisini çökertmesi Öykü’yü tamamen bunaltır. Nikah için başvuru yaparak kimse duymadan bu işi halletmeye çalışan Öykü ve Ayaz arasındaysa işler azıcık karışır. Evlilik ile ilgili kararsızlık yaşayan Öykü Ayaz’dan kendisine zaman vermesini ister. Bu oyunu olabildiği kadar uzatıp işleri yoluna koymanın peşindedir Öykü.

kiraz mevsimi 38. bölüm

Kiraz Mevsimi 38. bölümünde yaşananlar bu kadarlı sınırlı değil. Öykü’deki kararsızlığı gören Ayaz ise bir karar verir. Şeyma öğrendiği haberi zaman kaybetmeden Mete’ye iletir. Ancak Mete’den beklediği tepkiyi almayan Şeyma’nın yardımına koşacak kişiyse Şeyma için tamamen sürpriz olur. Yangını Önem’in çıkardığı yönde şüpheleri olan Monica Mehmet’e bu düşüncesini aktarır.

Önem ile konuşmaya giden Mehmet için ise aralarında yaptıkları bu konuşma her şeyin tamamen değişeceği ve dönüşeceği olayların habercisidir. Ayaz’a moral olması için bir parti düzenlemeye karar veren İlker kızların katılmayıp sadece erkeklerin katılacağı bu özel parti için değişik bir organizasyon hazırlar. Ancak o gece gizlenen tüm sırlar ortaya çıkacak ve ortalık çok fena halde karışacaktır.

“Ulan İstanbul” dizisinin oyuncusu “Kiraz Mevsimi” dizisine transfer oldu

‘Ulan İstanbul dizisinde Şehriban rölü ile ekranlara gelen Zeynep Kankonde Kiraz Mevsimi’nin kadrosuna transfer oldu.

zeynep kankonde twitter

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *