«
  1. Anasayfa
  2. Bülten
  3. Kartal’ın Yükselen Değeri Royal Garden Kartal Residence

Kartal’ın Yükselen Değeri Royal Garden Kartal Residence

tolga

Yoğun ilgi sebeiyle Royal Garden Kartal Residence’da ön satış kampanyası bir süre daha uzatıldı.

Royal Group gördüğü yoğun ilgi sebebiyle Royal Garden Kartal Residence projesinin ön satış kampanyasını 30 Ekim tarihine kadar uzatma kararı aldı. Bütün dairelerin % 30 indirimli olarak satışa sunulduğu kampanya kapsamında şirket bünyesinde 30 aya kadar sıfır faiz ile taksitlendirme de yapılıyor. Kartal’da hayata geçen proje, iki blokta 374 daireden oluşmakta. Royal Garden Kartal Residence’da 2+1 dairelerin peşin fiyatı ise 355 bin liradan başlayarak satışa sunuluyor.

royal garden kartal residenceRoyal Group’un Kartal’da hayata geçirmiş olduğu yeni projesi Royal Garden Kartal Residence konut alıcısından %100’lük tam not aldı. 1 Eylül tarihinde ön satışa çıkan proje büyük ilgi gördüğü için Royal Grup. 30 Eylül olan kampanya bitimini 30 Ekim tarihine kadar uzattı. Doğru fiyatla, doğru lokasyonda satışa çıkan projelerin her zaman satacağını ifade eden Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli, “Royal Garden Kartal Residence’ın görmüş olduğu yoğun ilgiyi de buna bağlıyoruz. İstanbul’un Anadolu yakasının en hızlı şekilde prim yapan lokasyonu Kartal’da inşa edilen projemiz sunmuş olduğu imkanlar ve uygun fiyat avantajları sayesinde tercih ediliyor” dedi.

TOLGA ÇEHRELİ 2 (1)

Projede, 1+1 dairelerin fiyatının 255 bin liradan, 2+1 dairelerin fiyatının 355 bin liradan ve 3+1 dairelerin fiyatının da 555 bin liradan başladığını belirten Çehreli. “Apartman dairesi fiyatına kapanmaz adalar ve deniz manzaralı rezidans satıyoruz” şeklinde konuştu. Ön satış döneminde bütün dairelerin % 30 indirimli satıldığını söyleyen Tolga Çehreli, “Yine kampanya kapsamında Royal Garden Kartal Residence’dan daire alan müşterilerimize şirket bünyesinde 30 aya sıfır faiz kampanyası da uyguluyoruz. Kısa bir süre daha geçerli olacak olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkesi satış ofisimize bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

Gayrimenkul her zaman kazandırır!
Royal Garden Kartal Residence’dan bu fiyatlar ile bugün daire alanların proje bittiği zaman % 70 kar edeceğini açıklayan Tolga Çehreli, “Gayrimenkul her dönem en güvenli yatırım aracıdır. Sahibine her zaman kazandırır. Alırken kazanmayı amaçlayan herkesi kampanyadan yararlanmak için ofisimize bekliyoruz” dedi. Tolga Çehreli’nin verdiği bilgiye göre Royal Garden Kartal Residence, 22 ve 30 katlı iki ayrı kulede toplam 374 daire bulunuyor. Projede, sınırlı sayıda 1+1 dairenin dışında, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde çeşitli konut seçenekleri de bulunuyor. Royal Garden Kartal Residence’da büyüklüğü 78 metrekare ile 360 metrekare arasında değişmekte olan dairelerin büyük bir kısmı ise panoramik, adalar ve kapanmaz deniz manzarasına sahip. Hafriyat çalışmalarının neredeyse bitmek üzere olduğu Royal Garden Kartal Residence’da önümüzdeki günlerde inşaata başlanması ve Aralık 2017 tarihinde bitirilmesi amaçlanıyor.

royal garden kartal residenceYüzde 80’i açık alan

Fiyatı ve konumu kadar sosyal alanları ile de fark yaratmayı başaran Royal Garden Kartal Residence, sakinlerine keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Projede, açılır/ kapanır sistem ile hem yaz hem de kış kullanılabilen havuz, lobi, bay/bayan olarak ayrılmış ve içerisinde sauna, jakuzi, Türk hamamı, duş ve soyunma odaları bulunduğu spa merkezi, spor salonu, kreş ve kafe site sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Royal Garden Kartal Residence, sunduğu kapalı alanları kadar açık alanları ile de oldukça iddialı. Yüzde 80’i açık alanlara ayrılan bu projede, yürüyüş, koşu ve bisiklet yollarının dışında çok amaçlı spor sahası, dinlenme locaları, çocuk oyun alanları ve konutlara özel barbekü alanları bulunuyor. Ayrıca 24 saat güvenlik hizmetinin dışında her daireye kapalı otopark alanı da verilmekte.

Metroya 3.5 km mesafede

Royal Garden Kartal Residence, İDO Kartal’a 3 km, dünyanın en büyük adalet sarayı olan Anadolu Adalet Sarayı’na 2 km, TEM bağlantı yolu ve metro istasyonuna 3.5 km uzaklıkta yer alıyor. Çevresinde çok sayıda okul, hastane ve alışveriş merkezi bulunan proje, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 21 km mesafede yer alıyor.

www.royalgroup.com.tr

İletişim: 444 5 795

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *