«
  1. Anasayfa
  2. Kişisel Gelişim
  3. İçindeki Boşluğu Doldur

İçindeki Boşluğu Doldur

içinizdeki boşluğu doldurun

Her insanın becerisi başkadır. Birinin el becerisi kuvvetliyken, diğerinin yöneticilik özelliği ön plandadır. İnsanlar, uzun okul hayatları boyunca derslerin yoğunluğundan kendilerinde var olan becerilerine ulaşamaz ve farkına varamaz.

Yoğun okul yılları sonrasında, rekabeti bol iş hayatı kişilerin kendilerini keşfetmelerine olanak vermez. Önemli olan tüm yoğunluğa rağmen kişinin doğuştan veya daha sonrasında geliştirdiği bu yeteneğini keşfetmek için emek vermesidir. Küçük yaşlardan çocukları becerili oldukları yeteneklere doğru yönlendirirsek hem sevdikleri hobilerle ilgilenmiş hem de yetenekleri sebebiyle başarı elde etmiş olurlar. Bu başarı onlarda özgüvenlerinin artmasına ve iletişim yeteneklerinin çoğalmasına yardımcı olacaktır.

kendin olmak

Yıllar su gibi geçti ve çocukluğunuzda kimse sizi becerilerinize karşı yönlendirmedi. Panik yapmaya gerek yok! Hiç birşey için geç kalmış sayılmazsınız. Hayatınızda, evliliğinizde, işinizde herşey mükemmel gitse bile bazen içinizde bir eksiklik hissedersiniz, belki edinilecek güzel bir beceri içinizdeki boşluğu tamamen dolduracağından kendinizi daha mutlu ve tamamlanmış hissedeceksiniz.

Sirkelenmek için daha fazla beklemeyin! Hayatınızda neyin eksik olduğunu ve neye ihtiyacınız olduğunu keşfetme zamanı. Atıcağınız adımlar sağlam, hayalleriniz gerçek olsun.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *