«
  1. Anasayfa
  2. Moda
  3. Fötr Şapkalar Modayı Ele Geçirdi

Fötr Şapkalar Modayı Ele Geçirdi

fötr şapka

Her türlü kombininize uyarlayabileceğiniz, modanın önemli bir stil parçası olmayı başaran fötr şapkalarla, hem maskülen bir duruşa hem de feminen bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Fötr şapka modelleri her yere hemen uyum sağlayabilen, arkadaş canlısı karakterler gibidir. Tercih ettiğiniz casual, spor, abiye veya vintage her hangi bir kombininizin tamamlayan parçası olabilen fötr şapkalardan vazgeçemeyeceksiniz.

fötr şapka

Ayrıca biz kadınların maalesef çok sık karşılaştığı” kötü saç günleri” için fötr şapkalar resmen birer kahraman. Tüm uğraşlarınıza rağmen saçınızın üst kısmına güzel bir şekil veremiyor musunuz? Hiç üzülmeyin fötr şapkanız tek dokunuşla saçınızın kahramanı olmak için yanınızda. Sadece şekilsiz saçı kapatmakla kalmıyor aynı zamanda yaptığınız kombine anında kendi cool ve çekici havasını da katıyor.

Fötr şapka modelleri ayrıca her mevsime uyum sağlayabiliyor. İster kışın deri pantalon, uzun kaban ve eldivenlerinizle, ister yazın bikini, kot şortunuzla kombinleyin. İster ilkbaharda tiril tiril bir elbise ve gözlük ile ister sonbaharda kalın uzun hırka ve botlarınızla bütünleyin.

fötr

Dünya modasında yerini çok sağlam sabitleyen bu cazibeli fötr şapkalarla siz de başarılı kombinlere imza atarak farklı tarzınızı yansıtabilirsiniz.

  fotr-sapka-1

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *