«
  1. Anasayfa
  2. İlişkiler
  3. Erkeklerin Başını Döndürecek Kıyafet Tüyoları

Erkeklerin Başını Döndürecek Kıyafet Tüyoları

seks

Erkeklerin başını döndüren kıyafet tüyoları ile çok daha ateşli bir birlikteliğe ne dersiniz?

1) Göğüs dekolteli elbiseler

Bir çok seksi kıyafetin baş tacıdır göğüs dekoltesi aynı zamanda bir çok erkeğin de en çekici bulduğu dekoltedir. Vücudu güzel sarmış, göğüs dekolteli kıyafetler her kadının en baştan çıkarıcı silahıdır. Ancak göğüs dekolteli kıyafetler tercih ettiğiniz zaman, başka bir dekolte vermemeye özen göstermelisiniz. Böylelikle bütün cazibeyi tek bir noktada toplayarak hem asil hem de gözalıcı görüneceksiniz.

2) Yırtmaçlar

Yırtmaçların, genellikle kendini en iyi yansıttığı parçalar dar ve kalem eteklerdir. Fakat uzun gece kıyafetlerinde veya uçuş uçuş şifon eteklerde de çok hoş durabiliyor. Yırtmaç arasından gözüken bacağı en güzel tamamlayan parça da tartışmasız stiletto ayakkabılardır. Vücudu sıkıca sarmış bir eteğin yırtmacından gözüken seksi bacağınız ve stiletto ayabbılarınız bir erkeği baştan çıkarabilmek için tek başına neden olabilir.

yırtmaçlaryırtmaçlı elbiseler

3) Gömlekler

Dar veya boyfriend gömlekler doğru kullanıldığı takdirde sanılanın aksine çok çekicidir. Doğru yerden iliklenmiş gömlek düğmesi ve orantılı verilen göğüs dekoltesi, karşı cinste keşfedilme isteği uyandırır. Doğru parçalarla da kombinlendiğinde hem çekici bir görünüme hem de keşfedilme isteği uyandıracak bir gizeme sahip olacaksınız.

gömlekbeyaz gömlek

4) Skinny jeanler

Gardıroplarımızın olmazsa olmazı, kurtarıcı jeanlerimiz. Hele bir de bacakları sıkıca sarmış, bele ve kalçaya güzelce oturmuş ise emin olun çekicisiniz demektir. Bu sımsıkı jeanleri yüksek topuklu, modern ayakkabı veya botlarla kombinlemenizi öneriyoruz. Seksi olmak için her zaman dekolte vermeye gerek yok. Teniniz gözükmeden de seksi ve gözalıcı görünmeniz mümkün.

jeansskinny jean

5) Topuklu ayakkabıların gücü

Tutkunun, seksiliğin ve arzunun olduğu yerde topuklu ayakkabılar vardır. Sivri ve ince bir topuk üzerinde tüm asaletiyle yürüyen bir kadının zarifliği ve çekiciliği göz ardı edilemez elbette. Ancak ayakkabınızı seçerken rahat yürüyüp yürüyemeyeceğinizi mutlaka göz önünde bulundurun. Aksi takdirde seksi yerine komik görünürsünüz.

topuklu ayakkabıseksi ayakkabı

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *