«
  1. Anasayfa
  2. Faydalı Bilgiler
  3. Bu Bilgiler Kaçmaz 2

Bu Bilgiler Kaçmaz 2

cinsel istek artırıcı

Geçtiğimiz haftalarda evde kendi başınıza çok rahat uygulayabileceğiniz doğal formüllerden bahsettik. Şimdi sıra geldi haberimizin diğer kısmına. Bugün sizlere, çocuğunuzun boyunu uzatmak, cinsel isteğinizi arttırmak, yüksek tansiyona iyi gelecek ve tansiyonu dengeleyecek özel bir tariften bahsedeceğiz. Cinsel isteğinizi arttırmak, tansiyonunuza iyi gelecek tarifi öğrenmek ve doğal formüllerle çocuğunuzun boyunu uzatmak istiyorsanız bu haberi kaçırmayın.

Cinsel isteğinizi arttırmak için;

Yulaf ezmesi: Kadınlarda cinsel isteği arttırır. Sabahları sütle birlikte tüketebilirsiniz.

Adaçayı: Kadınların vazgeçilmezidir. Uyarıcı etkisi vardır ve cinsel isteği artırır. Gün içinde 2 kez içebilirsiniz.

Zencefil: Yorgunluğunuzu azaltır ve cinsel organların dolaşımını destekler.

Tansiyonu dengeleyecek özel tarif;

Malzemeler: 1 tutam papatya, büyük bir bardak su ve 1 tutam civanperçemi. Malzemeleri kaynatın ve suda 2 dakika demleyin. Bu karışımı günde 1 bardak içebilirsiniz. Bu çay yüksek tansiyona bağlı yorgunluk ve halsizliğe de iyi gelir.

Çocukların boyunu arttırmak için; Çocuğunuzun boyu kısa ise doğal formüller ile gelişimine faydalı olmak mümkün. Kız çocuklarının 6 ay boyunca haftada 1 olmak üzere melisa çayı tüketmeleri faydalı olacaktır. 1 su bardağı suyu kaynatarak bir 5-6 gram tutam melisa yaprağı ekleyin ve 5 dakika demlemeye bırakın ve için. Erkek çocuklarının ise 6 ay boyunca biberiye çayı tüketmeleri faydalı olacaktır. 1 su bardağı suyu kaynatıp üzerine bir tutam 5-6 gram biberiye yaprağı ekleyin 5 dakika demlemeye bırakıp için.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *