«
  1. Anasayfa
  2. İlişki
  3. Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

aldatan kişi

Kimsenin Başına Gelmesin Ama… Oldu ki partneriniz sizi aldatma gafletinde bulundu, bunu nasıl anlarsınız?

1) Aldatan kişi bu konuda ne kadar tecrubeli olursa olsun, vücut dilleri ile kendini ele verirler. Fakat çoğu zaman bunu kabullenmek istemediğimizden partnerimizdeki değişimleri görmek istemeyiz. Göz kaçırmaları, kısa cümleler kurmaları, sizinle aynı ortamda çok uzun süre kalmamaya özen göstermeleri şüphe oklarını üstlerine çekmeleri için başlıca nedenler olabilir.

2) İş toplantıları, seyahatleri, erkek arkadaşları ile olan buluşmaları herzmankinden daha fazla olmaya başladıysa bu konu üzerinde durmak hata olmayacaktır. Partnerinize emin olmadığınız sürece çaktırmamaya özen gösterin fakat şüpheli yaklaşmanızda fayda var.

3) Size olan ilgisinde ciddi bir düşüş veya artış var ise bunun iki farklı anlamı olabilir. Hayatında yeni biri var diyebiliriz ve bu kişiye karşı hisleri daha yoğun olduğundan size olan ilgisinde ciddi düşüş yaşanabilir. Eğer size “ayrılalım” diyecek cesareti de kendisinde bulamıyorsa, tavırları herzamankinden acımasız, ilgisiz ve kırıcı olabilir. Ayrılık konuşmasını sizin yapmanızı bekliyor olabilir. Bir diğer bakış açısı ise, hayatındaki yeni kişi için sizi kaybetmeyi göze alamadığından, size karşı herzmankinden fazla ilgi göstererek hem vicdanını rahatlatır hem de ilişkiyi kurtarmaya çalışır.

4) Cinsel anlamda sizi eskisi kadar çekici bulmadığını dile getiriyor veya hissettiriyorsa korku çanları çalıyor demektir. Evliyseniz ve gece yatak odasına gelmek yerine salonda koltukta uyumayı tercih ediyorsa gidişat kötü. Tabi bu durum arada bir gerçekten yorgun olduğundan da yaşanabilir eğer süreklilik haline getirdiyse problem var demektir. Aman dikkat. Cinsel ilişkideyken size karşı tavrı da kaba ve bencil ise düşünülmesi gereken durumlar olduğunun göstergesidir.

5) Sizinle baş başa program yapmaktan kaçınıyor veya yalnız kaldığınızda fazla sıkılgan gözüküyorsa size eskisi kadar düşkün olmadığı anlamına gelir. Bu ilgisinin başka birine kayma olasılığını artırır. Bu raddeye getirmemek adına hem kendiniz için hem de partneriniz için mümkün olduğunca bakımlı ve monotonluktan uzak bir hayat yaşamaya özen gösterin. Onu şaşırtmayı deneyin, farklı süprizler yaratın, cinsel hayatınıza renk katın.

6) Telefonu sürekli sessizde ve cebindeyse maalesef sizden gizlediği ve görmenizi istemediği bir şeylerin olduğu aşikar. Telefonu her seferinde bilinçli şekilde ekran yüzü altta kalacak şekilde masaya koyuyorsa, gizemli birşeyler dönüyor demektir. Her telefon çaldığında yersiz yere heyecanlanıyor ve ne diyeceğini bilmiyorsa o telefon ele geçirilmeyi hak etmiş demektir.

Aldatan kişiyi analiz etmek her şeyden once sizin o kişiyi ne kadar iyi tanıdığınızla doğru orantılıdır. Yukarıda belirttiğimiz faktörlerin eşinizde veya sevgilinizde var olması, sizi kesin aldatıyor anlamına gelmediğinin de altını çizelim. Sadece bu gibi durumlarla karşılaştığınız zaman biraz daha dikkatli olmanın faydalı olacağını unutmayın.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *