«
  1. Anasayfa
  2. Astroloji
  3. 2015’de Aslan ve Başakları Neler Bekliyor?

2015’de Aslan ve Başakları Neler Bekliyor?

aslan ve başak burçları

Makalede Neler Var?

Aslan Burcu

2015 yılı aslan burcundaki kişiler için biraz karışık görünüyor. Şaşırmayın çünkü biraz maceracı ve güzel, biraz da yorucu zamanlar sizi bekliyor olacak. Yılın ilk yarısında Satürn sizin 12.evinizde, Jüpiter ise 4.evinizde olduğundan bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak bu sıkıntılardan korkmanıza hiç gerek yok. Çünkü bu şekilde yeteneklerinizi ortaya çıkarma şansı elde edeceksiniz. 2015 yılının başlarında yani şu günlerde sevdiğiniz insanların bir takım davranışları sizi üzebilir. Ancak bu durum uzun sürmüyor ve yılın ikinci yarısı daha parlak görünüyor. Yılın sıkıntılı günlerini çok daha rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız, kimin ne dediğine çok fazla kulak asmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sizin sakin ve huzurlu olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu sene aslan burçları zekalarını ortaya koyarak iyi bir planlama yapacak ve tüm zorlukların altından kalkabilecek. Dini ve manevi alanlara daha ilgi duyacaksınız ve gizli potansiyelinizi keşfedecek yolları bulacaksınız.

Başak Burcu

2015 yılının ilk yarısında başak burcundaki kişileri önemli ve güzel enerjiler bekliyor. Aile üyeleri ile çok daha fazla zaman geçireceksiniz. Ancak sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın.

Yılın ilk yarısı aşk, evlilik ve çocuk konularında da olumlu enerjiler sizi bekliyor olacak. Eğitim ve iş alanlarında yaşanabilecek bir takım zorluklar sağlığınız üzerinde olumsuz etkilere yol açabilir. Siz mümkün oldukça planlı hareket etmeye özen gösterin. 2015 başak burçları için hem zorlukları hem de güzellikleriyle harmanlanmış değerli bir yıl olacak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *