Zeytinyağlı Pratik El Bakım Önerisi

Zeytinyağlı Pratik El Bakım Önerisi


Güzel ve alımlı olabilmenin en önemli detaylarından biri bakımlı ellere sahip olmaktır. Güzel ve bakımlı eller, her zaman kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur.

Ellerimiz vücudumuzun en ağır işçileri olduğundan en çabuk yaşlanan yerlerimiz de genelde ellerimiz olur. Eğer gereken özeni göstermez ve düzenli bakım uygulamazsak ellerimizin bizi tahmin ettiğimizden çok daha erken yarı yolda bıralacağından emin olabilirsiniz. Bu sebeple her zaman genç ve bakımlı gözükmek istiyorsanız ellerinizin bakımına öncelik vermenizi tavsiye ediyoruz.

Güzellik salonlarında uygulanan el bakımları ve kompreslerinin dışında evde pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz doğal el bakım önerileriyle yumuşak ve bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.

Zeytinyağlı Pratik El Bakımının Hazırlanışı;

  1. 1 su bardağı zeytinyağını benmari usulü çok sıcak olmayacak şekilde hafifçe ısıtın. İçine 20 damla limon suyu ilave edip iyice karıştırın.
  2. Ellerinizi hazırladığınız doğal karışım yağının içinde 10 dakika kadar beklettip, sonrasında sabun ve ılık suyla yıkayın.
  3. Son olarak besleyici bir nemlendirici sürün.

el bakım önerisi

+ There are no comments

Add yours